To co kobieta lubi najbardziej...

Nietypowe musli...

W produkcie tym nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt iż mamy możliwość skomponowania własnej mieszanki ! Wybieramy dodatki i już możemy rozkoszować się wspaniałym smakiem musli, którego na próżno szukać w sklepach. Firma "Tak jak chcesz" oferuje nam takie niepowtarzalne udogodnienie . Do testów otrzymałam jedną tubę mieszanki. Wprawdzie kurier dostarczył mi ją w tym tygodniu, ale ze względu na to, że pół opakowania już nie ma postanowiłam zamieścić recenzję :) 

musli logo.jpg

Firma pisze o sobie :

,, Nie jesteśmy ani największym ani najstarszym sklepem internetowym w kraju. I wcale nie przeszkadza nam to wierzyć, że trend zindywidualizowanych zakupów Do It Yourself to przyszłość.

Dzisiaj w takjakchcesz.pl sprzedajemy musli, które można stworzyć według własnych upodobań. Indywidualizm angażuje, a my wiemy jak to zrobić. Naszym zadaniem jest, żeby Twoje dobre pomysły jeszcze lepiej smakowały. Nasi partnerzy pracują z nami od lat.

Wiedzę o tym, jak prowadzić e-biznes zdobyliśmy w praktyce. Za projektem takjakchcesz.pl stoją specjaliści na co dzień promujący aktywny tryb życia, projektujący i wdrażający rozwiązania IT i zajmujący się wizerunkiem czołowych polskich marek.

Przyszłość to Do It Yourself. Wiemy to. ,,

A oto i moje musli...

Aktywna mama

musli głowne.JPG

Od producenta:

musli info.JPG

Składniki:

  • płatki 6 zbóż – podstawa (ok. 510g)
  • ciemna czekolada z Belgii (40g)
  • orzechy laskowe (30g)
  • żurawina (30g)
  • migdały (30g)
  • otręby pszenne (30g)
  • chia (25g)

 

Cena:  20,54 zł

Moja opinia:

Efektownie wyglądająca tuba stanęła na honorowym miejscu w kuchni. Do testów otrzymałam gotową mieszankę, ale i tak wszystkie składniki przypadły mi do gustu i należą do grona moich ulubionych :)

Tym co przykuło moją uwagę przy pierwszych oględzinach był... czas zmieszania. Otrzymuje produkt dostosowany do moich upodobań i w zupełności świeży. To takie niespotykane w obecnych czasach, gdzie dla firm liczy się tylko zysk. Licho wie co siedzi i ile czasu siedzi w tych wszystkich ogólnodostępnych, sklepowych produktach. Spożywając musli od ,,Tak jak chcesz,, mam pewność, że wszystko jest świeżutkie. Od góry tuba była dokładnie zabezpieczona. Nawet po otwarciu mieszanka zachowuje swój pierwotny smak. 

musli zamkniecie.JPG

Ach... zobaczcie jakie smakowitości znajdują się we wnętrzu...

srodek.JPG

Płatki, chia, otręby...

płatki.JPG

Orzechy laskowe, żurawina, czekolada i migdały...

orzechy.JPG

ze smiet.JPG

Musli podjadam sobie rankiem albo z mlekiem, albo z naturalnym jogurtem, lub po prostu wcinam na sucho :) W każdym przypadku jestem zadowolona ze smaku produktu. 

Musli znakomicie niweluje napady wilczego głodu i syci na długi czas, nie powoduje uczucia ciężkości po jedzeniu. Daje niezłego kopa energetycznego i pozwala zapomnieć o słodkich przekąskach. Sama w sobie ma odpowiednią ilość słodyczy, która mnie w zupełności wystarcza. Wszystkie składniki mieszanki są dokładnie wyczuwalne, a duże ich ,,fragmenty,, zachęcą do spożywania takiego zdrowego produktu nawet dzieci :) Córka oczywiście zajada się musli wydłubując z tuby kawałki orzechów i czekolady :) 

Takie musli to świetna propozycja na poranne śniadanie lub lekkostrawną kolację. Cieszę się, że wymyślono sklep w którym sami skomponujemy swój wymarzony produkt ze składników które lubimy najbardziej. A lista ich jest naprawdę bogata...

Zapraszam do stworzenia swojego wymarzonego musli (tutaj). Zajrzycie także na FB, gdzie często organizowane są konkursy (tutaj)