To co kobieta lubi najbardziej...

Bo ja chcę mieć ciało idealne ...

Z produktami Apis nigdy nie miałam do czynienia. Widziałam wiele ich recenzji na blogach ale cóż, w mojej dziurze zabitej dechami dostęp do kosmetyków jest grubo ograniczony. Na szczęście dzięki uprzejmości firmy MEDICSPA,  w moje łapki wpadł jeden, ciekawy egzemplarz :) 

medic logo

 

Apis, Dead Sea Mud SPA Inspiration, Skoncentrowane serum do ciała z minerałami Morza Martwego i czerwoną herbatą Pu - Erh

apis glowne.JPG

Od producenta:

apis info.JPG

Skład:

apis sklad.JPG

Pojemność: 200ml

Cena: ok. 23 zł

Moja opinia : 

Typowa tubka z możliwością stania, mieści w sobie 200 ml kosmetyku w kolorze brązu. Może zacznę od minusa, co Wy na to ? 

Serum posiada rzadką konsystencję, coś na podobieństwo jogurtu. Niestety wszystko zlewa się z rąk, a co za tym idzie i aplikacja jest wyzwaniem. Wolałabym, aby kosmetyk miał bardziej stałą fakturę. Byłby zdecydowanie wydajniejszy, a tak cała tubka wystarczyła mi na niecały miesiąc przy użyciu codziennym (rano i wieczorem). W dodatku cały dozownik trudno utrzymać w czystości...

apis gora.JPG

apis palec.JPG

Zapach nie wyróżniał się niczym szczególnym , ale i nie przeszkadzał mi zbytnio. Ot jak dla mnie neutralny :) 

Serum można rozprowadzić na skórze sprawnie i bez konieczności gruntownego wcierania. Wszystko wchłania się w zupełności nie pozostawiając po sobie tłustej warstwy. Co do działania to oczywiście kosmetyk nie usunie cellulitu, nie tędy droga moje Panie :) Wiem, że będę się powtarzać, ale prawda jest taka, że nie spodziewajmy się cudów po użyciu kosmetyku antycellulitowego. Nie obędzie się bez ćwiczeń i zmiany nawyków żywieniowych. 

Są oczywiście plusy wynikające z użytkowania serum Apis. Jakie ? Produkt ten jak dla mnie znakomicie nawilża skórę i sprawia, że staje się wygładzona. Na udach miałam swego czasu mnóstwo krostek, obecnie... skóra jest w stanie nienagannym ! Dodatkowo świetnie napina, a efekt ten wyczułam już po pierwszym stosowaniu ! Myślę, że przy dłuższym obcowaniu i wykorzystaniu kolejnej tubki kosmetyku, efekty wizualne byłyby jeszcze bardziej wyraziste :)

Zapraszam Was na stronę firmy MEDICSPA (tutaj) i na FB (tutaj) 

Znacie kosmetyki APIS ?